XI Dni Japońskie na UŁ – fotorelacja

XI Dni Japońskie - japonia-info.pl

Przedostatni weekend kwietnia (22-23 IV) upłynął pod znakiem XI Dni Japońskich na Uniwersytecie Łódzkim. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Klub Yakumo-goto i Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ.

Dwa dni wypełnione były bogatym programem, w którym każdy miłośnik Japonii znalazł coś dla siebie. Poniżej kilka zdjęć prezentujących wybrane atrakcje. Jeśli nie byliście – żałujcie :-)

XI Dni Japońskie - japonia-info.pl XI Dni Japońskie - japonia-info.pl
XI Dni Japońskie - japonia-info.pl XI Dni Japońskie - japonia-info.pl
XI Dni Japońskie - japonia-info.pl XI Dni Japońskie - japonia-info.pl

więcej zdjęć: http://www.yakumo-goto.pl i https://goo.gl/photos/F7UDxuzmmkqzUJuP6

zdjęcia: (c) Yakumo-gotoTrochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
seventeen − 7 =