Spotkanie z Keiko Kikkawą

Keiko Kikawa - japonia-info.pl

Portal japonia-info.pl i nasz facebookowy fanpage – Japonia.Nihon – objęły patronatem mediowym spotkanie z Keiko Kikkawą. 

W Kabuki Fusion (ul. Branickiego 10/111, Warszawa) 23 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z Keiko Kikkawą, japońską ilustratorką, organizatorką i animatorką wydarzeń kulturalno-artystycznych. Jej obrazy mają nowoczesną tematykę, ale malowane są w dawnej japońskiej stylistyce. W Kabuki Fusion jej obrazy będą powstawać na żywo podczas występu. Towarzyszyć jej będzie mistrzyni kaligrafii Eri.

ikona wpisu: (c) organizator spotkania


Trochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
five × 1 =