Japonia jakiej nie znasz

Japonia, jakiej nie znasz - japonia-info.pl

Portal japonia-info.pl i nasz facebookowy fanpage – Japonia.Nihon – objęły patronatem mediowym wydarzenie naukowe: Japonia jakiej nie znasz. Odkryj kulturowe, społeczne oraz religijne aspekty życia w Japonii.

Projekt skierowany jest do osób zainteresowanych obszarem Azji, kulturą, tradycją oraz wierzeniami powyższego regionu świata, studentów oraz pracowników naukowych, pasjonatów oraz podróżników.

Celem przedsięwzięcia jest promocja kultury japońskiej w Polsce, przybliżenie różnorodnych aspektów życia w wyżej wspomnianym państwie, poszerzenie zainteresowań naukowych wśród studentów oraz pracowników naukowych.

Zapraszamy na interdyscyplinarne wydarzenie naukowe podczas, którego – oprócz wykładów specjalistów – odbędzie się wykład poświęcony rytuałowi parzenia herbaty czy koncert klasycznej muzyki japońskiej w wykonaniu Absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach – mgr Ewy Danilewskiej.

Serdecznie zapraszamy!

— organizatorzy

ilustracje: (c) organizatorzy


Trochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
nine + five =