Japan Music Film Festival

Japanese Music Film Festival - japonia-info.pl

Portal japonia-info.pl i nasz facebookowy fanpage – Japonia.Nihon – objęły patronatem mediowym Japan Music Film Festival organizowany przez Actwitness.

.
.
.
Japan Music Film Festival - japonia-info.pl

Już niedługo, po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się Japanese Music Film Festival organizowany przez Actwitness. Planowane są cztery odsłony: w Krakowie (11 kwietnia), w Poznaniu (16 maja), we Wrocławiu i w Warszawie.

W trakcie pokazów zaprezentowane zostaną: „Concert 2007 Cinema Symphony” Kenjiego Kawai, film dokumentalny i koncert zespołu Yellow Studs, „Strike a Chord” zespołu The Valves, koncert Susumu Hirasawy oraz „On the Road around Japan 2014 Zepp Tour” zespołu World Order.

Japanese Music Film Festival - japonia-info.pl

Kenji Kawai tworzy muzykę do filmów, anime, telewizji i gier komputerowych. Skomponował muzykę m.in. do takich filmów, jak: „Ghost in the Shell”, „Death Note”, „Ring”, „Ring 2”, „Dark Water” i „Avalon”.

Japanese Music Film Festival - japonia-info.pl

Susumu Hirasawa jest kompozytorem, twórcą muzyki elektronicznej, gitarzystą i wokalistą, oraz producentem muzycznym. Tworzy również muzykę do telewizyjnych filmów dokumentalnych oraz anime.

Japanese Music Film Festival - japonia-info.pl

THE VALVES – zespół grający muzykę Indie i agressive rock.

WORLD ORDER - japonia-info.pl

WORLD ORDER to działający od 2009 r. zespół, który podąża własną ścieżką zarówno w muzyce, jak i podczas występów.

Yellow Studs - japonia-info.pl

Yellow Studs – zespół serwujący unikalną mieszankę indie, piano, jazzy i garage rocka.

Najbliższe wydarzenie z cyklu będzie mieć miejsce 11 kwietnia (14:00–20:00) w Krakowie, w Manggha – Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej, ul. M. Konopnickiej 26. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/880158115394480/.

Edycja poznańska zaplanowana została na 16 maja (14:00 – 20:00), w kinie Apollo przy ul. Ratajczaka 18. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/424640554353757/. Organizatorzy przewidują również rozmowę na żywo, via Skype, z zespołami.

Wszystkie filmy będą mieć napisy angielskie lub polskie.

ilustracje: (c) organizator


Trochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
four × two =