III Miesiąc Języków – zapowiedź

III Miesiąc Języków - japonia-info.pl

Już 1. września blogerzy kulturowo-językowi startują z III edycją Miesiąca Języków.

Miesiąc Języków to doroczne wydarzenie organizowane przez naszą grupę dla uczczenia Europejskiego Dnia Języków (26/09).

Przez cały miesiąc będziecie mogli codziennie przeczytać nowe wpisy poświęcone wybranemu językowi i/lub krajowi. Motywem przewodnim tegorocznej edycji są podobieństwa i/lub różnice między językiem polskim a wybranym językiem i/lub pomiędzy Polską a krajem X. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was to do odkrywania i poznawania nowych języków.

Mój wpis już 3. września. Tego samego dnia materiał przygotuje dla Was też Madame Polyglot, która będzie naszym gościem w tym roku.

Nie przegapcie żadnego wpisu – śledźcie nasz grupowy FB: https://www.facebook.com/blogijezykoweikulturowe/

A w ramach oczekiwania przejrzyjcie zeszłoroczne wpisy – naprawdę warto :-) : https://kulturowojezykowi.wordpress.com/2016/09/26/miesiac-jezykow-2016-podsumowanie/

Patronem tegorocznej edycji jest bab.la – portal dla miłośników języków obcych.

babla - japonia-info.plTrochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.1 Komentarz

  1. Zapowiada się naprawdę ciekawie! Zwłaszcza tematyka związana z różnicami, które tak naprawdę nie ograniczają się tylko i wyłącznie do języka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
18 − eighteen =