Cook in’ Japan – kulinarna wyprawa do Japonii

Cook in' Japan - japonia-info.pl

Portal japonia-info.pl i nasz facebookowy fanpage – Japonia.Nihon –wspierają projekt Cook in’ Japan.

Założeniem projektu Cook in’ Japan jest kulinarna podróż po Japonii, podczas której przybliżymy Wam kulturę jedzenia w Kraju Wschodzącego Słońca. Plan podróży zakłada odwiedzenie następujących miast: Tokio, Kioto, Yokohama, Shizuoka oraz Nagoya. W ramach wyprawy planujemy przygotowanie obszernej foto- oraz wideo relacji, a także serii artykułów na tematy kulturowo-kulinarne. W ten sposób chcemy nie tylko poszerzyć własną wiedzę na temat prawdziwej kuchni japońskiej, ale także przekazać ją jak największej liczbie osób. Naszym celem jest pokazanie, że Japonia to nie tylko sushi, a kuchnia japońska charakteryzuje się szeroką gamą przeróżnych potraw i smaków. Pragniemy także zachęcić Polaków do własnych eksperymentów.

— organizatorzy

 

Cook in' Japan - japonia-info.pl

 ilustracje: (c) organizatorzy


Trochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
1 × 5 =