„Blogowanie pod Jemiołą” startuje już 1. grudnia!

blogowanie pod jemiołą - japonia-info.pl

„Blogowanie pod Jemiołą” to coroczna akcja blogerów językowo-kulturowych, która ma Wam umilić oczekiwanie na świąteczne atrakcje :-) 

Codziennie, od 01/12 do 24/12, kolejne okienko naszego kalendarza adwentowego będzie się uaktywniać, a Wy będziecie mogli przeczytać nowy wpis tematycznie związany z Bożym Narodzeniem.Niecierpliwych zapraszam do przejrzenia wpisów z zeszłego roku, a szczególnie mojego.
W ramach akcji odbędzie się też konkurs z ciekawymi nagrodami. A zatem nie zapomnijcie codziennie zaglądać do kalendarza! Więcej o akcji dowiecie się tu: KLIK.

I koniecznie zapamiętajcie – mój wpis pojawi się 22/12.

Patronat akcji:

multikurs - japonia-info.plTrochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
thirteen − 3 =