Japonia. Czarne burgery na jesień
Japoński Burger King poinformował w środę, że w przyszłym tygodniu powrócą do sprzedaży czarne burgery. Poprzednia edycja nietypowych kanapek oferowana była w 2012 r. i zdaniem firmy był to bestseller.

Dwa specjalne burgery będą dostępne w japońskich Burger Kingach w całym kraju od 19 września  do połowy listopada. Firma zaoferuje dwie kanapki: „Kuro Pearl” (czarna perła) oraz „Kuro Diamond” (czarny diament). „Kuro Pearl” będzie składać się z kotleta  umieszczonego w czarnej bułce, w towarzystwie czarnego sera (w poprzedniej edycji ser miał normalny kolor) i czarnego sosu. „Kuro Diamond” to wersja wzbogacona o kolorowe akcenty w postaci warzyw (pomidor, cebula, sałata) i majonezu.Trochę się napracowałam, żeby przygotować dla Ciebie ten tekst. Mam nadzieję, że się udało :-) Jeśli Ci się podobało - podziel się ze znajomymi (ikonki poniżej).


Masz pytania? Napisz -> http://japonia-info.pl/kontakt/Dostępne na stronach japonia-info.pl materiały przeznaczone są do użytku prywatnego, tzn. że nie możesz ich wykorzystywać ucząc innych albo zamieszczać na swoich stronach poświęconych nauce japońskiego lub czemukolwiek innemu, umieszczać w zbiorach materiałów do nauki (i nie tylko) ani robić z nimi tego, czego nie chciał(a)byś, żeby robiono z Twoją pracą. No chyba, że uzyskasz moją zgodę. Nie możesz też wykorzystywać ich na profilach społecznościowych bez podania źródła wraz z linkiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz